معرفی سایت دفاکتو

دفاکتو در تاریخ ۲۰۰۳ میلادی شروع به کار و اولین فروشگاه خود را در سال ۲۰۰۴ افتتاح کرد و پس از آن به سرعت تبدیل به یک برند پیشتاز در عرصه پوشاک و فشن ترکیه شد. امروز دفاکتو دومین شرکت فعال و بزرگ از بین بیش از ۳۰۵ شرکت عظیم تولیدات پوشاک ترکیه است و دارای بیش از ۷۴ فروشگاه خارج از ترکیه شامل ۲۷ فروشگاه در قزاقستان، ۱۲ فروشگاه در عراق، ۲ فروشگاه در مصر، ۶ فروشگاه در بلاروس، ۲ فروشگاه در گرجستان، ۳ فروشگاه در روسیه، ۵ فروشگاه در مراکش، ۸ فروشگاه در عربستان سعودی، ۶ فروشگاه در آذربایجان و جمعا ۳ فروشگاه در جمهوری کوزوو، آلبانی و جمهوری ترک قبرس شمالی می‌باشد.

کالکشن‌های دفاکتو با توجه ویژه به اقلیم، فرهنگ و زندگی مردم هر کشور و منطقه تهیه شده ‌است. مجموعه بزرگ دفاکتو امیدوار است که تا پایان سال ۲۰۲۵ با تلاش و پشتکار مداوم و نوآوری‌های تولیدی و طراحی در ۵۰ کشور دیگر نیز فروشگاه و نمایندگی‌های جدید و فعال تاسیس کند و همچنین از طریق فروش آنلاین محصولات، تجارت خود را به بیش از ۱۰۰ کشور دیگر نیز گسترش دهد.

دفاکتو , خرید لباس از دفاکتو , خرید لباس از سایت دفاکتو , خرید پوشاک از سایت دفاکتو , خرید لباس زنانه دفاکتو , خرید اینترنتی از سایت دفاکتو , خرید لباس مردانه دفاکتو , خرید لباس بچه گانه دفاکتو , خرید ساعت از سایت دفاکتو , خرید کیف و کفش از دفاکتو , خرید از ترکیه , خرید لباس از ترکیه , خرید لباس ترک , خرید پوشاک ترک , خرید پوشاک از ترکیه , خرید از سایتهای ترکیه , خرید لباس مجلسی زنانه ترک , خرید کفش ترکیه

دسته بندی محصولات

شما می‌توانید با مشاهده وب‌سایت فروشگاه دفاکتو، که در دو زبان ترکی و انگلیسی در دسترس می‌باشد، محصولات مورد نظر خود را از بین طیف گسترده تولیدات این مجموعه انتخاب کرده و سفارش خود را از طریق لکسی در حداقل زمان ممکن تحویل بگیرید. برای شروع دسته‌های زیر را در سایت دفاکتو بررسی کنید:

معرفی تمامی فروشگاه‌ها و برندها